• slide

  Kas ta Avira?

  Įkurta 1986 metais Vokietijoje Avira išaugo į tarptautinę daugiau nei 500 darbuotojų kompaniją, kuriančią kibernetinio saugumo produktus.

 • slide

  Ką Avira daro?

  Avira kuria platų spektrą spredimų: antivirusinės, VPN, programos mobiliems, „debesijos“ paslaugos, „IoT“ apsauga ir t.t.

 • slide

  Avira misija

  Avira stengiasi apsaugoti žmones, kaip Jūs, nuo visų kibernetinių pavojų. Avira siekis - draugiškas ir saugus kibernetinis pasaulis Jums.

Naujausios kartos technologijos

Dirbtinis intelektas su mašininio mokymosi įrankiais ir gilaus nagrinėjimo metodais leidžia Avirai saugoti Jus nuo „0 dienos“ išpuolių ir pažangių nuolatinių grėsmių (angl. Advanced Persistent Threats).

Asmeninių duomenų apsauga

Tapatybės apsauga nuo sekimo, įsilaužimo ir šnipinėjimo programų. Bankinių „Trojos arklių“, DNS manipuliacijų ir „botnet“ tinklų blokavimas. Jūsų privatūs duomenys visada išliks tik Jūsų.

Pagaminta Vokietijoje

Made in Germany. Jokio slapto kodo. Jokio duomenų rinkimo ir perdavimo pačioje programoje ir „debesijos“ paslaugose. Avira - ES įmonė, pilnai atitinkanti Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (angl. GDPR).

Šiek tiek mūsų apdovanojimų

apdovanojimai.jpg


#
Žiūrėti produktą
Antivirusinė privatiems, bet tinka ir mažoms įmonėms
#
Žiūrėti produktą
Antivirusinė įmonėms, bet tinka ir privatiems
#
Žiūrėti produktą
Antivirusinė įmonių failų serveriams

Naujausias tinklaraščio įrašas
Susisiekite su mumis
#
Inovatyvus saugumo sprendimas „EgoSecure“ turi galimybę centralizuotai valdyti ir Avira Antivirus for Mac antivirusines programas.

Laukiame Jūsų užklausų!

Telefonu +37069876780
El. paštu avira adita.lt
Pagalbai support adita.lt