A

Išmanieji įrengniniai turi ribotus resursus, tad jiems skirta apsauga turi būti optimali. Daug ne visada reikalingų galimybių turinčios Android apsaugos tik trukdo naudotis įrenginiu, stipriai iškrauna bateriją. „Avira Antivirus Security Pro for Android“ saugo tik nuo reailių grėsmių, bei taupiai naudoja bateriją ir įrenginio resursus. Programa turi tik reikalingas ir naudingas savybes, padedančias Jūsų Android įrenginį padaryti patogiu ir saugiu naudoti.

Pastaba. Nė viena antivirusinė programa negali 100% apsaugoti Jūsų įrenginių. Patariame visada elgtis atsakingai ir būti budriems.

A

Nusipirkę „Avira Antivirus Security Pro for Android“ el. paštu gausite licencijos kodą, kuris galios 1 įrenginiui.

Pastaba. Yra ir 2 įrenginiams skirta licencija, kurios kaina yra šiek tiek geresnė.

A

KOKYBĖ. Dažniausiai antivirusinės būna arba greitos, arba gerai aptinka virusus, arba gerai atstato sistemą. Avira antivirusinės metai iš metų daro viską. Netikite? Patikrinkite kelių metų testų duomenis.

PASITIKĖJIMAS. Beveik 600 milijonų diegimų! Populiariausia nemokama antivirusinė pasaulyje. Manote, mokami produktai bus blogesni?

KAINA. Vokiškos kokybės produktas už gerą kainą. Turite kito gamintojo pasiūlymą? Kreipkitės į mus ir gal būsite maloniai nustebinti!