A

Šiuolaikiniai failų serveriai yra labai svarbūs įmonės veikloje. Todėl Avira siūlo pilnavertę ir laiko patikrintą apsaugos programą - „Avira Antivirus Server“. Ši programa apsaugo nuo visų tipų virusų („ransomware“, „spyware“, „trojan“ ir pan.), bei suteikia įrankius jos centralizuotam valdymui.

Pastaba. Nė viena antivirusinė programa negali 100% apsaugoti Jūsų įrenginių. Patariame elgtis atsakingai ir pastoviai daryti visų duomenų atsargines kopijas.

A

Nusipirkę „Avira Antivirus Server“ el. paštu gausite licencijos kodą ir instrukcijas iš kur parsisiųsti programą, bei kaip ją diegti. Diegimo būdas priklauso nuo to, kokią pasirinkote programos valdymo konsolę.

Pastaba. Valdymo konsolę būtina pasirinkti prieš perkant licencijas. Jos negalima pakeisti kol nepasibaigs licencija.

A

KOKYBĖ. Dažniausiai antivirusinės būna arba greitos, arba gerai aptinka virusus, arba gerai atstato sistemą. Avira antivirusinės metai iš metų daro viską. Netikite? Patikrinkite kelių metų testų duomenis.

PASITIKĖJIMAS. Beveik 600 milijonų diegimų! Populiariausia nemokama antivirusinė pasaulyje. Manote, mokami produktai bus blogesni?

KAINA. Vokiškos kokybės produktai už gerą kainą. Turite kito gamintojo pasiūlymą? Perka valdžios institucija, labdaros ar religinė organizacija? O gal švietimo įstaiga? Kreipkitės į mus ir būsite maloniai nustebinti papildomomis nuolaidomis!