Avira antivirusinės licencija

SVARBU! Įsitikinkite, kad Avira licencijos patvirtinimo laiškas atėjo iš adreso „avira @ adita.lt“ arba „avira @ avira.lt“. Jeigu siuntėjo adresas yra ne toks, neatidarykite prie laiško prijungtų failų. Būtinai apie tai praneškite mums!

SVARBU! Avira licencija pirkėjams pateikiama tik elektroniniu būdu. Jeigu jums būtinai reikia licencijos patvirtinimo sertfikato - praneškite mums. Atsiųsime Jums licencijos patvirtinimo PDF failą.

Avira elektroninė licencija yra tam tikru būdu suformuotas ZIP failas, kuriame pirkėjas ras OTC (One Time Code) kodą, naudojamą aktyvuoti atitinkamam Avira produktui.

ZIP failas būna prijungtas prie elektroninio laiško, kurį gavote po antivirusinės užsakymo. Laiške kartu būna prijungta ir PVM sąskaita-faktūra PDF faile. Būtinai įsitikinkite, kad laiškas atėjo iš adreso „avira @ adita.lt“ arba „avira @ avira.lt“ (1). Tik tada atidarykite prie laiško prijungtą failą (2) kurio pavadinimas dažniausiai yra „Your_Keys_for_Order_SO-AD-000000000.ZIP“. Tik vietoje nulių būna skaičiai.

avira-antivirus-pro-install.jpg

 

Faile Jūs rasite direktoriją, iš kurios pavadinimo iš karto matysite kokį produktą Jūs užsakėte, kiek įrenginių ir kokiai trukmei licencija galioja. Šiuo atveju protuktas yra Avira Antivirus Pro, licenicja galioja 1 mėnesį 3 įrenginiams. Įeikite į direktorijos vidų.

avira-antivirus-pro-install-01.jpg

 

Direktorijoje Jūs rasite dar vieną direktoriją ir failą „otc.xlsx“. Jeigu neturite kuo atidaryti „otc.xlsx“ failo, įėję į sekančią direktoriją rasite „otc.txt“ failą, kurį galima atidaryti paprasčiausia teksto redagavimo programa. Tame tekstiniame faile Jūs rasite OTC kodą.

Atsidarius „otc.xlsx“ failą Jūs rasite ne tik OTC kodą, bet ir platesnę informaciją apie Jūsų licenciją.

avira-antivirus-pro-install-02.jpg

avira-antivirus-pro-install-03.jpg

SVARBU! Atkreipkite dėmesį, kad produktą galima aktyvuoti vėliau. Iki kada galite aktyvuoti parašyta „Expire Date“ stulpelyje.