Patogiausias būdas įdiegti Avira Antivirus Free

1. Kompiuteryje į kurį norite diegti Avira Antivirus Free antivirusinę paleiskite interneto naršyklę ir nukreipkite ją adresu

https://www.avira.com/en/downloads/

avira-antivirus-pro-install-01.jpg

 

2. Šiame puslapyje eikite žemyn iki pat apačios. Ten rasite nuorodą, kurią reikia paspausti

Are you a home user looking for our premium products? Download them here >

avira-antivirus-pro-install-02.jpg

 

3. Atidarytame puslapyje surandate Avira Antivirus Pro ir spaudžiate „Download“ mygtuką.

avira-antivirus-pro-install-03.jpg

 

4. Tada pasirenkate (1) kokiai operacinei sistemai („Windows“ ar „Mac OS X“) norite diegti antivirusinę. Renkamės „Windows“ ir spaudžiame (2) „Start Download“ mygtuką.

avira-antivirus-pro-install-04.jpg

 

5. Jeigu Jūsų naršyklėje uždrausti automatiniai parsiuntimai, spaudžiate (1) „click here“ nuorodą. Jeigu neuždrausti - pradinis diegimo failas bus parsiųstas ir naršyklėje atsiras paklausimas, ką su failu daryti. Galite įrašyti žinomoje vietoje ir tik tada vykdyti, arba galite spausti (2) „Vykdyti“ mygtuką iš karto.

avira-antivirus-pro-install-05.jpg

 

6. Netrukus po „Vykdyti“ mygtuko paspaudimo atsiras licencijos pranešimas. Spauskite „Accept and Install“ mygtuką, kad pradėti diegimą.

avira-antivirus-pro-install-06.jpg

 

7. Atsiras „Windows“ perspėjimas apie pakeitimus Jūsų įrenginyje. Būtinai patikrinkite, kad būtų užrašyta „Patikrintas leidėjas: Avira Operation GmbH & Co. KG“. Jeigu matote tokį užrašą, spauskite mygtuką „Taip“.

avira-antivirus-pro-install-07.jpg

 

8. Atsiranda pranešimas, kad diegimas ruošiamas (ang. „Preparing installation...“), bei Avira ženkliukas apačioje, užduočių juostoje.

avira-antivirus-pro-install-08.jpg

 

9. Prasideda Avira Antivirus Free diegimas. Spaudžiame mygtyką „Next“.

avira-antivirus-pro-install-09.jpg

 

10. Šiame langelyje matomas diegimo procentas. Iš čia galima atidaryti Avira valdymo programos langą „Avira Connect“ spaudžiant „Open Avira“ mygtuką.

avira-antivirus-pro-install-10.jpg

 

11. Atsidaro „Avira Connect“ langas, kuriame pirmiausiai pristatoma ką galima matyti šioje valdymo programoje. Spaudžiame „Next“ mygtuką.

avira-antivirus-pro-install-11.jpg

 

12. Čia yra pagrindinis valdymo langas, kuriame galima matyti kokios Avira programos yra įdiegtos, kokias programas dar galima įdiegti. Iš čia galima atidaryti kiekvienos įdiegtos programos valdymo langą. Spaudžiame mygtuką „Next“ arba „Close“.

avira-antivirus-pro-install-12.jpg

 

13. Atsidaro pagrindins Avira Connect valdymo langas. Matome, kad Avira Antivirus Free jau įdiegta („Status bar“ yra užrašas „Protected“). Prie Antivirus yra laikas 13:16 ir informacinis užrašas „New files have been installed“. Reiškia tuo metu buvo įdiegti nauji failai.

avira-antivirus-pro-install-13.jpg

 

14. Po trumpo laiko (~3 minučių, laikas 13:19) prie Antivirus matome pasikeistusį informacinį užrašą, kad tikrinimas pabaigtas (ang. „Scan finished“). Jis buvo vykdomas fone. Spaudžiame „Open“ mygtuką, kad atidaryti antivirusinę programą.

avira-antivirus-pro-install-14.jpg

 

15. Atsidaro antivirusinės programos langas. Avira Antivirus Free jau pilnai įdiegta. Lange matome, kad veikia tik vienas modulis (1) „Real-Time Protection“. Kiti 3 moduliai (2) neaktyvūs, jie veiks tik nusipirkus Avira Antivirus antivirusinės kodą ir jį įvedus į programą. Kairiame lango šone (3) matome galimus atlikti veiksmus. Apatiniame kairiame lango kampe yra ratukas, kurį paspaudus atsidarys antivirusinės detalių nustatymų langas.

avira-antivirus-pro-install-15.jpg