Naujausi tinklaraščio įrašai


Ką žiniasklaida mano apie Avira?

Erik Larkin
Erik Larkin
Apžvalgininkas, PC World
„Avira“ rado ir pašalino visus virusus ir kitas kenkėjiškas programas. „Avira“ antivirusinė buvo ne tik pati kruopščiausia bandyta antivirusinė programa, bet ir greičiausia. Greitis buvo puikus tiek atliekant tikrinimus pagal pareikalavimą, tiek automatiškai, pvz., kopijuojant failus.
Danielle P.
Danielle P.
Apžvalgininkė, FAT Security
Ieškote puikios antivirusinės, paprastos naudoti, suprantama grafine aplinka, geru techniniu palaikymu ir maža kaina? „Avira Antivirus Pro“ gali būti Jūsų geriausias pasirinkimas. Mes manome, kad „Avira Antivirus Pro“ šiai dienai yra geriausias savybių ir kainos derinys, užtikrinantis Jums gana ramų kibernetinį gyvenimą.
Keir Thomas
Apžvalgininkas, Macworld UK
„Avira Antivirus Pro“ Mac'ams yra puiki opcija, siūlanti paprastą naudotojo grafinę aplinką ir greitus tikrinimus. Pridėkime ir tai, kad pirkdami 1 licenciją gaunate apsaugą net 5 įrenginiams! Vienintelis kabliukas - standartinis programos nustatymas mums pasirodė ne pilnas.
Renee Shipley
Apžvalgininkė, Top Ten Reviews
„Avira Antivirus Pro“ - viena stipriausių antivirusinių mūsų apžvalgoje. Suderinama su „Microsoft Windows“ 10, 8 ir 7 „Avira Antivirus Pro“ puikiai užkamšo „Windows Defender“ paliktas skyles. „Avira“ jau daug metų pasižymi puikiais rezultatais, ar tai būtų trečių šalių testai, ar mūsų vidiniai bandymai.