Gera „Android“ antivirusinė programa privalo turėti keturis požymius: ji turėtų padidinti Jūsų įrenginio internetinį saugumą, naudoti kuo mažiau Jūsų įrenginio resursų, kaip galima labiau užtikrinti Jūsų įrenginio fizinį saugumą ir būtinai turėti nepriklausomos testų organizacijos patvirtinimą, kad programa tikrai veikia.

antivirus_android_features_03.jpg

„Avira Antivirus Security Pro for Android“ sėkmingai patvirtino visus keturis požymius naujausiuose „AV-Test“ bandymuose ir gavo „AV-Test Certified“ ženkliuką. „Avira“ saugumo programa kartu su 19 kitų mobiliųjų apsaugos produktų pasirodė tikrai puikiai. „Avira Antivirus Security Pro for Android“ surinko 12,5 balo iš 13 galimų! Svarbiausia, kad „Avira“ programa užtikrintai susidorojo su visomis kibernetinėmis grėsmėmis ir parodė labai mažą įtaką „Android“ įrenginio darbui ir baterijai.

antivirus_android_features_02.jpg

Be to, „Avira Antivirus Security Pro for Android“ turi papildomas reikalingas savybes: geba apsaugoti nuo nesankcionuoto Jūsų įrenginio kameros naudojimo, bei gali užrakinti pasirinktas aplikacijas. Jas galima bus naudoti tik suvedus užduotą kodą.

antivirus_android_features_01.jpg

„Avira Antivirus Security Pro for Android“ kaina yra nedidelė - 5,69€ su PVM metams.