2018 metų kovo 31 dieną Avira oficialiai nutrauks el. pašto apsaugos paslaugą „Avira Managed Email Security“ (sutr. AMES). Šią paslaugą perims lyderiaujanti Europoje tokio tipo palsaugų tiekėja Hornetsecurity.

Naujoji Hornetsecurity debesijos paslauga ne tik užtikrina švarų Jūsų el. paštą, bet ir pateikia visas reikalingas ataskaitas, pvz., ar el. pašto laiškas pristatytas į gavėjo serverį, kodėl gautas laiškas pažymėtas kaip šiukšlė ir t.t. Papildomai galima užsisakyti  el. pašto archyvavimą, pilną el. pašto šifravimą, apsaugą nuo pačių naujausių ir gudriausių kibernetinių pavojų (ang. „Advanced Threat Protection“), pvz., „ransomware“, „CEO fraud“, „spreadphishing“ ir t.t. Šios paslaugos praktiškai yra būtinos norint tenkinti naujajį Europos Sąjungos Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (ang. „General Data Protection Regulation“).

Taip pat, Honetsecurity teikia internetinių svetanių filtravimo paslaugą, gali užtikrinti Jūsų el. pašto sistemos nuolatinį veikimą, siūlo centralizuotus ir valdomus el. pašto parašus, teikia užšifruotą talpyklą internete, bei siūlo MS Exchange e. pašto serverio paslaugas.

Kodėl verta naudotis Hornetsecurity paslauga:

1. Tai yra debesijos paslauga - tad ja gali naudotis bet kas, nesvarbu kokią el. pašto sistemą turi. Pvz., tai gali būti „Microsoft Exchange“ serveris ar net debesijos „Microsoft Office 365“ paslauga!

2. Tai yra debesijos paslauga - tad ja labai lengva naudotis. Jums nereikia nei papildomų serverių ar virtualių mašinų, nei programų diegimo. Jums nebūtinas net IT specialistas - viską už Jus galime padaryti mes.

3. Aukštas patikimumo lygis - Hornetsecurity garantuoja, kad bus sustabdyta 99,9% spam'o.

4. Galimybė siųsti laiškus per Hornetsecurity serverius - tai garantuoja Jūsų laiškų pristatymą. Jūsų IP ar pašto serveris pateko į blokuojamų sąrašus? Dažnai Jūsų siunčiami laiškai atsiduria klientų Spam dėžutėse ar iš vis blokuojami? Siuntimas per Hornetsecurity serverius garantuos, kad nepateksite į tokias situacijas.

UAB Adita yra Hornetsecurity Premium partneris ir gali pasiūlyti visas Hornetsecurity paslaugas. Kreipkitės į mus jau šiandien!