Avira dar labiau pagerino antivirusinių programų įmonėms pasiūlą pristatydama net 4 (keturis) centralizuoto valdymo sprendimus. Visi jie paruošti glaudžiai bendradarbiaujant su partneriais. Tai leidžia klientams, esant reikalui, praplėsti valdymo galimybes ne tik Avira antivirusinėms.

Antivirusines „Avira Antivirus Pro Business Edition“ ir „Avira Antivirus Server“ galima valdyti tokiais sprendimais:

nanoheal-featured.png

Nanoheal - suteikia visus tinkamus įrankius Avira antivirusinėms centralizuotai diegti, nustatyti, leisti naujinimus ir vykdyti tikrinimus. Visa tai vykdoma paprasta ir intuityvia debesijos konsole.

exo5-featured.jpg

EXO5 - dar viena debesijos paslauga, daugiau skirta vidutinėms ir didelėms įmonėms. EXO5 nuo pradžių kurta didelėms įmonėms, tad visai nesvarbu ar valdote 100 ar 100 000 darbo vietų - konsolė dirba nepriekaištingai greita ir sklandžiai.

drivelock-featured.jpg

DriveLock - diegiama vietoje centralizuota valdymo konsolė nemėgstantiems arba negalintiems naudoti debesijos. Užtikrintai veikiantis ir šiuolaikiškas valdymo sprendimas, galintis valdyti dešimtis tūkstančių darbo vietų.

egosecure-featured.jpg

EgoSecure - naujausias Avira partneris. Diegiama vietoje, intuityvi ir naujoviška centralizuota valdymo konsolė nemėgstantiems arba negalintiems naudoti debesijos. Ši konsolė pakerės Jus elgantiška naudotojo grafine aplinka ir veikimo užtikrintumu.

Visos minėtos konsolės yra nemokamos (tačiau dirba tik dalis valdanti Avira antivirusines) kartu su galiojančia atitinkamo Avira produkto licencija. Užsakymo metu būtina pažymėti, kurią konsolę pageidaujate naudoti. Pakeisti konsolę galima tik atnaujinant licencijas. Prieš pasirenkant visas konsoles galima išbandyti nemokamai.

Taip pat, norintiems įsigyti pilnas valdymo konsolių versijas ar tik įgalinti kažkuriuos modulius - prašome kreiptis Jums patogia forma. Esame minėtų kompanijų partneriai Lietuvoje ir galime pateikti Jums specialias kainas.