Malonu pranešti, kad Avira papildė savo pasiūlą dar viena valdymo konsole. Jaunos vokiečių kompanijos Riverbird GmbH valdymo produktas „RiverSuite“ nuo šiol yra pilnai išverstas į anglų klabą ir gali valdyti Avira verslo antivirusines: „Avira Antivirus Pro Business Edition“, „Avira Antivirus Server“ ir šių produktų rinkinį „Avira Antivirus for Endpoint“. Tik 2016 metais įkurta Riverbird GmbH jau turi daugiau nei 100 didelių savo produkto „RiverSuite“ diegimų.

                                        riversuite+avira.jpg

Aiškiai, šuolaikiškai padarytas produktas turi šiuos modulius:

  • Inventory
  • Documentation / Asset Management
  • Security / CVE-Application Scan
  • Patch Management
  • Monitoring of all Systems
  • Avira antivirus management

Screen-Riversuite-Avira.jpg

Viskas ko reikia „RiverSuite“ sprendimui, tai SQL serveris (užtenka Microsoft „SQL Server Express“) ir Web servisas. Geriausiai sprendimas veikia kai tinkle yra Microsoft „Active Directory“. Jokių agentų diegti nereikia. Pati „RiverSuite“ aplikacija yra „portable“ tipo. Tad ją tiesiog paleidžiame iš USB rakto ar nešiojamo kompiuterio, ar per nuotolį norimame valdyti tinkle. Kartu su Avira antivirusinėmis nemokamai pateikiama versija turi dar ir pilnai veikiantį inventorizacijos modulį. Šio modulio pagalba surandami visi tinklo įrenginiai: koncentratoriai, maršrutizatoriai, ugniasienės, spausdintuvai, diskiniai masyvai, kompiuteriai, serveriai ir t.t. Apie visus įrenginius gaunama gana išsami informacija. Pvz., inventorizuojama visa į kompiuterius ar serverius įdiegta programinė įranga, jos versijos ir t.t. Galima netgi patikrinti, pvz., Microsoft „Exchange“ serverio būseną. Galima tikrinti ar įvyko atsarginės kopijos padarymas, ar gerai veikia virtuli mašina ir pan. Būdama nauja kompanija Riverbird pastoviai tobulina savo produktą, tad vis atsiranda naujų galimybių.

Truputį plačiau susipažinti su „RiverSuite“ valdymo galimybėmis galite peržiūrėję bendrą Avira ir Riverbird pristatymą.

„Riversuite“ valdymo sprendimas su Avira antivirusinių valdymo ir inventorizacijos moduliais pateikiamas nemokmai kartu su Avira verslo antivirusinių licencijomis.

 

Sudomino? Kreipkitės Jums patogia forma į mus oficialius Avira ir Riverbird atstovus Lietuvoje: tel.+37069876780, el. paštu aviraadita.lt ar užpildydami paklausimą.