Vienas iš įdomiausių Europinių sprendimų duomenų ir įrenginių apsaugai įmonėms „EgoSecure“ gali pilnai valdyti Avira verslo antivirusines programas „Avira Antivirus Pro Business Edition“ ir „Avira Antivirus Server“, bei šių produktų rinkinį „Avira Antivirus for Endpoint“.

                                   avira+egosecure.jpg                      

„EgoSecure“ yra unikalus sprendimas sujungiantis įmonėje esamo saugumo realaus laiko analizę bei statistiką su pilna duomenų praradimo apsaugos funkcija. Visa tai yra viename programiniame sprendime, su vienu valdymu, viena duomenų baze, vienu diegimu ir administravimu. Tai garantuoja greitą sprendimo įgyvendinimą bei lengvą sistemos valdymą. Naudotojo mokymas paprastai nėra būtinas, nes viskas yra intuityvu, o daugelis apsaugos funkcijų vyksta fone. „EgoSecure“ šūkis - „viskas vyksta kaip ir anksčiau, bet daug saugiau“.

avira_egosecure-console1.jpg

Smagu, kad toks pažengęs sprendimas įvertino Avira antivirusinių programų patikimumą. „EgoSecure“ sprendimo pagalba galima diegti, naujinti ir valdyti „Avira Antivirus Pro Business Edition“ ir „Avira Antivirus Server“ antivirusines. Visi pranešimai ir klaidos matomos realiu laiku. Yra galimybė perduoti visą informaciją el. paštu ar SNMP, bei eksportuoti SIEM ar kitoms sistemoms.

avira_egosecure-console2.jpg

„EcoSecure“ sprendimas labai lengvai diegiamas. Jis palaiko Microsoft Active Directory, Novell eDirectory, openLDAP, Workgroups. Tinka visos Microsoft dabar palaikomos Microsoft operacinės sistemos, visi dabar Microsoft palaikomi Microsoft SQL serveriai, bei MySQL Community Server 5 arba naujesnis.

„EgoSecure“ valdymo sprendimas su Avira antivirusinių valdymo moduliu pateikiamas nemokamai kartu su Avira verslo antivirusinių licencijomis.

Sudomino? Kreipkitės Jums patogia forma į mus, oficialius Avira ir Matrix42 EgoSecure atstovus Lietuvoje: tel.+37069876780, el. paštu aviraadita.lt ar užpildydami paklausimą.